| Antiwar9112 a întrebat:

Daca incepe razboiul si trebuie sa fim luati in armata o sa fim luati si daca suntem nevaccinati? am vreo sansa sa scap de armata daca sunt nevaccinat?

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu-ti face asemenea probleme, nu o sa participam la nici un razboi. Si este bine pentru sanatatea ta sa te vaccinezi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ați luat-o razna toți cu războiul asta...
Daca, daca exista mică șansă că România să intre la propriu Intr un război și țara va fi în stare de razboi oricine merge la lupta conform legii. Vaccinat sau nevaccinat. Aia nevaccinați vor avea un risc in plus atât tot.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Crezi ca ai vreo sansa sa scapi nevaccinat, daca te ia armata?
Intreaba-te cati militari au scapat de vaccinare.

| Brizbriz a răspuns:

Wow, deci, iti e frica de vaccin, dar nu de obuze, mitraliere, tancuri samd adica, chestii care pot sa te omoare pe loc, sau mai rau, in chinuri ATROCE
esti TARE tongue

| Vântulalb a răspuns:

Daca vine razboiul, vaccinat sau nu, participi!

| sunt0anonima a răspuns:

Nu vine Războiul, oameni buni! Nu goliți din nou rafturile de hârtie igienica și drojdie, va rog!

| Fluturaș1235 a răspuns:

Trebuie să stai calm. Totul va fi bine!