| alexalexandrusincerul a întrebat:

Daca ma vad cu un agent imobiliar pentru a inchiria o. locuinta si decid sa nu o inchiriez, imi poate lua un tarif totusi? sau nu ii voi mai plati nimic?

4 răspunsuri:
| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Salut! De ce nu îl întrebi pe el? Ar fi mai ușor. Adică nu trebuie neapărat sa îl întrebi dacă te costa ceva și ai putea sa îl întrebi cam cât te costa. În felul asta ar putea sa îți spună ca nu te costa nimic, sau ca te costa puțin și poate îți permiți, sau te costa mai mult și te răzgândești. Pana la urma întrebi pe buzunarul tău. Bafta

| alexalexandrusincerul explică (pentru BADBUNNYaruncacubanii):

Nu,ma refer daca nu o vreau... daca o vreau e 50 la suta din chiria pe o luna...asta stiu deja

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns (pentru alexalexandrusincerul):

Pai dacă nu o vrei de ce să-i plătești o data ce nu ai nici un contract cu el nu ai ce bani sa ii dai.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai de ce sa ii dai comision daca nu inchiriezi nimic?