| alexalexandrusincerul a întrebat:

Daca o persoana are intr-un oras (altul decat orasul de provenienta) o locuinta cumparata pe numele ei si acolo are viza de flotant(are acolo resedinta), mai poate inchiria pe numele lui o alta locuinta tot in acel oras?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa inchiriezi 1000 de locuinte unde vrei tu in lumea asta

| Lioana a răspuns:

Nimeni nu te opreste sa inchiriezi ce vrei tu oricate imobile ai avea.Doar bani sa ai, ca sa platesti chiria la zi.
Crezi că-i pasă proprietarului ca tu ai alte imobile? Nu. E treaba ta ce faci cu banii tai.