| Sweet155 a întrebat:

Daca te bati pe strada scoala poate sa iti faca ceva? Funda promit!

Răspuns Câştigător
| Coloringthevoid a răspuns:

In afara scolii profesorii nu pot interveni cu puncte scazute la purtare sau etc.
Nu o sa patesti nimic daca faci asta in afara scolii dar violenta nu este niciodata o solutie.

9 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

Un coleg de-al meu a avut media 4 pe un semestru la purtare din cauza asta. Daar probabil depinde si de liceu/scoala.

| matrix100 a răspuns:

Nu este raspuns la intrebarea ta, dar politia poate sa iti faca o amenda pentru tulburarea linistii publice sau altceva poate si mai grav. Mai bine eviti conflictul...

| XxTerrorxX2 a răspuns:

Pot sa vina si sa va desparta.
Oricum, profesorul care te-a vazut si-a facut o parere proasta despre tine, deci..tot este o pierdere.Alege calea diplomatica!

| Cyrano a răspuns:

Violenta este pentru cei slabi! Pentru cei puternici este inteligenta!

| DarkRevenge a răspuns:

Daca te bati pe strada scoala nu iti poate face nimic.Pe profesori nu ii intereseaza ce faci pe strada, ei sunt concentrati doar pe obiectul lor.

| SaseUnuNoua a răspuns:

Nu, nu-ti pot face nimic. Dar eu am patit-o si maicasa aluia care l-am batut o venit la scoala, nu mi-a scazut nota la purtare, dar am fost certat.

| VyouLee a răspuns:

Mie mi-au făcut. A aflat juma ce școală, plus părinții, și nu m-au lăsat să merg la olimpiadă iarna asta. Desigur, dacă află happy

| gabrilion a răspuns:

Nu te baza pe asta, la mine in liceu a fost un conflict intre doi baieti care s-au batut dupa ore, bine, nu s-au batut cine stie ce, s-au impins putin, meh, si unul dintre parinti a facut reclamatie celuilalt elev directoarei, si i-a bagat in consiliu si este posibil sa le scada nota la purtare...

| Cristian117 a răspuns:

Nu poate daca ai terminat scoala daca faci asta in curtea scolii te pot exmatricula