| SmecheruDeLaCraiova a întrebat:

Un filmuleț care iti arata cum sa te bați la scoala/pe strada/la nevoie IN ROMANIA UNDE NU EXISTĂ Ă AFRO-AMERICANI!

3 răspunsuri:
| Xdreaper21 a răspuns:

E doare bataie frate daca stii sa rupi o mana si sa il faci sa cedeze muscular e rip
Eu ii dau croseu daca nu cade lat ii dau picioreta si daca nu cade nici atunci incerc sa il fac sa cedeze muscular(daca nici asta nu merge si nici sa ii rup picioru sau mana stiu ca is rip ca na restul loviturilor is doar sa il oboseasca incat sa faci ce vrei cu el

| Pitbullllll a răspuns (pentru Xdreaper21):

Asa este dar cum ar fi o bataie intre un practicant de arte martiale si unul de pe strada eu cred ca cel care practica artele martiale ar castiga decat unul cu gura mare pentru ca acolo inveti cum sa te aperi dar inveti si cum sa lovesti cu precizie si forta

| Pitbullllll a răspuns:

Daca vrei sa inveti autoaparare cauta pe Youtube iar daca vrei sa inveti cum sa te bati incearca sa iti faci un sac de box improvizat acasa si antreneazate la el executand miscari luate din kickboxing mma si muay thai poti sa cauti si pe Youtube