| nutuxcristian a întrebat:

Daca vreau sa aplic pentru Visa pentru Canada, insa am un istoric in Ambasada, cu Vise anterioare, trebuie sa mai vina parintii cu mine? Am toate actele necesare in original.
FUNDA

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Nu s-a schimbat nimic in acest sens.Citeste aici.
Sursa:http://www.esky.ro/......-neinsotit

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cati ani ai?

| nutuxcristian explică (pentru darrio2007):

17, dar am inteles ca nu trebuie sa mai scot procura precum ca parintii imi dau acordul cu privire la parasirea tarii.

| darrio2007 a răspuns (pentru nutuxcristian):

Ba da.iti trebuie procura pentru ca nu ai 18 ani impliniti.

| nutuxcristian explică (pentru darrio2007):

Eu stiu ca s-a schimbat procedura de la 1 ianuarie 2016. Tocmai de asta am pus intrebarea...nu stiu cum se procedeaza daca s-au schimbat demersurile

| darrio2007 a răspuns (pentru nutuxcristian):

Nu s-a schimbat nimic in acest sens.Citeste aici.
Sursa:http://www.esky.ro/......-neinsotit