| BiiBiis a întrebat:

Dan Diaconescu e presedinte? Sau ce tot da acolo din gura?!

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Propagandă comercială.
Pa, pa.

| Flav a răspuns:

Daca crezi tot ce se debiteaza pe Otv, atunci pregateste-te: maine e posibil sa fim vizitati de dinozauri.

| Hombre a răspuns:

Da va ajunge si Dan Diaoconescu presedinte si vad ca unii sustine ca va face ceva pentru Romania. Sigur ca da, va forma un guvern din spuma inteligenta a Romaniei la fel ca invitati postului OTV, fachiri, ghicitori, prooroci, criminali, curve isterice, bulangii, travestiti, gainari, aurolaci etc. Guvernul va fi dualist si cei doi prim ministri vor fi Magda Ciumac si Tolea, care unicul program al guvernului va fi gasirea Elodiei si spiritul ei penntru mantuirea Romaniei. In tampul acestei guvernari toti romani vor sta in fata postului OTV si va freca menta 24 ore din 24, adica foc-continiu.Astfel Romania va fi prima tara din lume care va iesi din criza si acest nou sistem de guvernare va fi aplicat de toate popoarele lumi si se va instaura o noua ordine mondiala, va fi instaurata pacea si bunastarea lumii pe o mie de ani.Traiasca cel mai iubit fiu al poporului tovarasul...pardon, dl. Dan Diaconescu si cat mai multe milioane euro adaugate la cele 33.

| Vizitiul a răspuns:

Dan Diaconescu nu este presedinte, este o persoana inteligenta care capteaza atentia persoanelor naive usor manipulate. Iar in urma rating-ului se alege cu sume exorbitante de bani.

| εїз a răspuns:

Nu, nu e presedinte dar va fi. pentru ca toata lumea il admira, si face ceva in lumea asta. nu ca alti. morti matii basescu

| Domyno a răspuns:

Da e, si eu tocmai am fost desemnat fost desemnat faraonul Egiptului! nu e minunat?

P. S. nu nu e presedinte, insa dupa tot rahatul in care e inglodata Romania, pana si Diaconescu e mai bun ca actualul nostru presedinte!

P. S. (inca odata): sa nu crezi ca-l agreez pe Diaconescu, nici nu stiu cine e laughing... aaa da stiu doar de la stiri ca a fost arestat, si lumea era revoltata ca nu e vinovat, ce lume idioata! cititi oameni buni, scapati garantat de prostie big grin! Cam dur dar asta este! C'est la vie!

By, by, sa ai o seara placuta laughing!

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu nu estebig grinDa vrea sa fiebig grinVrea sa candideze la presedentiewinking

| AndutzaAndu a răspuns:

Wow, nici nu a fost eliberat bine, că deja e şi preşedinte? Se mişcă repede... şi cu mandatul de preşedenţi a lui Băsescu ce se întâmplă, a? Tu crezi toate porcăriile pe care le scoate Diaconescu? Poate mâine ne trezim că Diaconescu l-a pus pe Becali prim-ministru.(Dacă tot e preşedinte)

| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Nu e laughing Vrea sa infiinteze un nou partid politic, care s-ar putea sa poarte numele de "Partidul poporului roman" (sau ceva de genu laughing) si sa candideze la presedentie. Din partea mea poate sa fie ce vrea el, doar sa faca ceva, nu ca Base :d (nu e ceva personal).
P. S. : imi place raspunsul lui Not Here!

| alexH a răspuns:

Nu, doar se vede presedinte. Asta ne mai lipseste. laughing
Mr. president of Romania, Dan Diaconescu. Suna cam aiurea. straight face

| Petronela a răspuns:

Nnu, nu este presedinte.

| Lol_1641 a răspuns:

Nu mann, de ce ai afcut asta? crying Numa ce a inchis bunamiu televizoru ca ma inebunit cu "Ala" si concertere **** si acum vad si pe TPU numele asta! Pff stergeti careva intrebarea! crying

| alandala a răspuns:

Sper sa fie happy

| Aℓida a răspuns:

Ar vrea el

| deiu_8132 a răspuns:

Nu este presedinte dar va fi; x
Ce bine!; x