| Kirara a întrebat:

De ce, daca nu ai domiciliul in Bucuresti, nu iti poti face abonament cu reducere de elevi la metrou? Poate cineva sa raspunda sau sa-mi trimita un document sa ma lamuresc ce-i cu regula asta care nu apare nicaieri?:-s

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Chiar daca nu sunteti din Bucuresti, dar sunteti elev sau student (in Bucuresti) si aveti legitimatie, va puteti face abonament.

1 răspuns:
| Kirara explică:

Sunt elev in Ilfov (in Voluntari mai exact) si locuiesc in 1 Decembrie. Abonamentul de metrou l-as folosi sa merg la scoala, tot nu se poate face?