| Matei_Costin_1996 a întrebat:

De ce documente am nevoie pentru un transfer de la un liceu la altul?

Răspuns Câştigător
| Emaaa5728 a răspuns:

- cerere de transfer, copie CI, CN, fisa medicala, copie dupa carnetul de note, caracterizare foaia matricola certificat de absolvire a 10 clase(asta daca ai absolvit 10 clase)

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru inceput ai nevoie doar de 2 cereri de transfer, una adresata liceului tau actual si alta liceului la care vrei sa te transferi. In caz de avizare a cererii de catre actualul liceu si aprobarea de catre celalalt atunci va trebui sa duci foaia matricola de la actualul liceu si daca se schimba si profilul va trebui sa dai unele diferente.

Răspuns utilizator avertizat