| Anomim2025 a întrebat:

De ce mi-am luat block pe Facebook de la persoane doar pentru ca l-am sustinut pe Donald Trump? Care e problema lor?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De unde sa stim noi de ce ti au luat block?
Eu de ce mi am luat ignore pe aici sa i am explicat unui babuin ca bilete de avion nu se iau de la aeroport?

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Dispunem de un mare detasament de spalati pe creier. Nimic nou.

| Stell99 a răspuns:

Pentru ca tu sustii degradarea Statelor unite.
O femeie nu are ce cauta la casa alba.

| Mihai_Baiatu_1999 a răspuns:

Fiecare e liber sa aleaga.

| JackingSparrow a răspuns:

Problema este că încă sunt copii, și normal că dacă cuiva îi place ceva, ca să fie și ei la modă, să se dea mari și să-și bată joc fără motiv, au ales să-ți dea block, probabil că cei care ți-au dat block nu le plăcea de Trump, și când au văzut că îți place ție de el, au ales, bineînțeles varianta cu block.Sorry frate.