| inconfundabil a întrebat:

De ce nu este Serban Huidu la puscarie si este liber sa sofeze din nou pe strada desi a omorat trei oameni nevinovati pentru ca el a circulat ilegal pe contrasens?

Răspuns Câştigător
| fulgerul a răspuns:

Pt.ca el este unicul HUIDU, dar ala care a taiat coarda alpinistului utilitar, a fost luat cu mascatii! Puscarie tata! A lasat 3 familii nenorocite.De ce sa fie iertat? Pt.ca schiaza si da cu capul in pom? Pt.ca nu stie sa sofeze si omoara 3 odata? Ce depresie? Se vindeca acolo la puscarie.Sa vezi ce i se ascut simturile cand va fi atent sa nu scape sapunul jos.HUIDUUUU,criminalilor de pe sosele, acesti HUIDU TERMINATORI!

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca ar fi in puscarie, ar insemna un record pentru justitia romana! Lasand gluma la o parte este un motiv foarte simplu: inca nu a fost judecat si condamnat. Si cred ca o sa treaca mult timp pana la o hotarare irevocabila de condamnare. S-auzim si de bine!

| Omulrational a răspuns:

Probabil nu va pati absolut nimic, avocatii vor invoca problemele psihologice si cazul se va uita si nu se va mai mediatiza si pana la urma scapa cu suspendare si asta e.

| Raducu1 a răspuns:

Remarci ca el este acum intr-o grava depresie si a spus-o cu gura lui,, Am omorat 3 oameni! Vreau sa platesc si sa se faca dreptate!,,.

| Anne12345 a răspuns:

Te mai intrebi de ce? Pentru ca este o persoana publica si presa in loc sa il considere un criminal ( pentru ca asta este ), face din el o victima, pentru ca a suferit o mare trauma psihica. Inca nu se stie, oricum presa incearca sa il scoata nevinovatwinking