| inconfundabil a întrebat:

Va face Serban Huidu puscarie pentru ca a ucis 3 oameni din vina sa ca a depasit in curba pe contrasens?

Răspuns Câştigător
| Damasc a răspuns:

Draga bebelusa,daca a ramas cu 'urme' dupa acel accident de ce este inca la volan, de ce ii este permis sa conduca? Nu mai fii atat de miloasa in ceea ce il priveste, a omorat 3 persoane, te gandesti ce inseamna asta? Mergi linistit pe strada si iti calca drumu un bou si-ti moare toata familia! Te mai gandesti asa? Bineinteles nu te-am dat pe tine ca ex, a fost aleatoriu.

14 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In mod normal ar trebui sa faca dar sunt foarte sceptic, judecatorii dau dovada de o clementa iesita din comun fata de ucigasii soselelor. Numai bine!

| Damasc a răspuns (pentru Ioandelasal):

Nu dau dovada de o clementa iesita din comun fata de ucigasii soselelor, ci fata de Huidu. Daca era oricare alta persoana pusa sub aceste acuzatii nu mai exista niciun fel de discutie, puscarie 25 de ani.A omorat 3 persoana, in dimineata asta am auzit ca a3-a persoana nu a rezistat.Acum avocata acestuia vrea sa dea in judecata si politia romana deoarece au acceptat ca acestuia sa ii fie permis sa conduca chiar si dupa acel accident ce l-a avut in iarna.Mie unul toata aceasta sarada mi se pare o tampenie totala,daca era judecat in oricare alta tara pentru ce a facut,omu' era dupa gratii de mult, dar asta e Romania, foarte bine a punctat "ASIGURATORUL"

| Ioandelasal a răspuns (pentru Damasc):

Nu stiu ce profesie ai dar eu sunt jurist si stiu ce vorbesc, am vazut direct zeci de asemenea cazuri si stiu si mai multe. Amintestes-ti doar de lt.col. Bernevig, a primit 3 ani si jumatate cu suspendare, dupa ce a omorat 4 sau 5 oameni si de sotia lui Punescu, sunt cazuri celebre in acest sens.

| ASIGURATORUL a răspuns:

Tinand cont ca are rude in politica cred ca ii va da cu suspendare, ca asa e la noi, omori oameni, e omor din culpa, furi o gaina e furt calificat si faci puscarie.

| carminaburana43 a răspuns:

Ma mir ce s-a intimplat cu omul asta de se tin de viata lui toate necazurile.Eu cred ca va face desi imi pare rau de soarta lui. De ce? Pentru ca sunt sigura ca nu a vrut sa faca rau dar mai mare suferinta nu iti trebuie decit sa stii ca esti responsabil de comiterea celui mai grav lucru ce se poate comite intr=o viata.Siasta il va urmarti pina la moarte.Eu mai bine as muri decit sa am constiinta incarcata pe viata daca m-i s-ar intimpla asa ceva.

| mona a răspuns:

Nu i ar strica sa faca pentru ca e prea cu nasu pe sus si ce pentru astea din televiziune nu exista lege? adica omoara oameni nevinovati si sa scape basma curata?

| RoxxuInna a răspuns:

Parerea mea este ca nu e vina lui ...cred ca poate de la accidentul la ski mai are momente in care nu mai e constient de ce se intampla si eu cred ca asta s-a intamplat:yawn Sarmnu toate belelele se tin de el. Cand e si el mai fericit si mai normal pac! vine naiba si ii pune alta problema

| IulianMMI a răspuns (pentru Damasc):

Iesti nebun date dracu k a fost a amandoi greseala si tu esti bou

| Damasc a răspuns (pentru IulianMMI):

1 la mana intrebarea este veche de cateva luni, 2 la mana nu stiu ce fel de legatura ai tu cu huidu de te ataci in halul asta, 3 la mana, esti un incompetenet si agramat mic de 12 ani, da-ti 2 palme sa-ti revii la realitate pustiu'.

| IulianMMI a răspuns (pentru Damasc):

Da cati ani ai ma el ma facea sa mor de ras da tu...

| Damasc a răspuns (pentru RoxxuInna):

Draga bebelusa,daca a ramas cu 'urme' dupa acel accident de ce este inca la volan, de ce ii este permis sa conduca? Nu mai fii atat de miloasa in ceea ce il priveste, a omorat 3 persoane, te gandesti ce inseamna asta? Mergi linistit pe strada si iti calca drumu un bou si-ti moare toata familia! Te mai gandesti asa? Bineinteles nu te-am dat pe tine ca ex, a fost aleatoriu.

| OvyBluRay a răspuns:

Oarba dupa el de rasist din partea mea sa-i dea 20 de ani hotul dracu face discriminari face mistouri de toti n-am ce sa mai zic 20 de ani scrie pe fruntea lui ( JILAVA =>20 ANI)

| xAllexutsa a răspuns:

Nu prea cred ca va face puscarie.hee hee pararea mea.

Răspuns utilizator avertizat
| cipricocut a răspuns:

Tinand cont cont ca in 2010 a avut acel accident, se zice ca nu ar mai fi trebuit sa conduca in urma traumelor...zic ca o sa scape