| AvalohAlyn a întrebat:

De ce nu sunt sanse ca Republica Moldova(Basarabia) sa fie iar a Romaniei?

Răspuns Câştigător
| LotusRadioactiv a răspuns:

Din cauza Rusiei. Tragediile celui de-al II-lea Razboi Mondial inca se resimt...
Plus ca, daca se va incepe un al III-lea razboi, Republica Moldova va putea fi cucerita cu usurinta.

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu ne-o da Rusia sad

| cristiancristir a răspuns:

Nu sunt politicienii interesati. Si daca ar fi din nou teritoriu romanesc nu ar face decat sa ne traga in jos mai mult decat suntem noi deja. Cui i-ar fi de folos asta?