| Cristian0eTc a întrebat:

Ati dori unirea României cu Republica Moldova
P.S FUNDA URAIASAhappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, sigur. La ce-i trebuie Basarabia? La ce-i mai trebuie atunci Crişana, Banatul, Transilvania, Maramureşul, Moldova sau Dobrogea? Nu s-ar mulţumi doar cu Muntenia şi o mică parte din Oltenia?

8 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nu, ar fi pacat sa stricam Rep. Moldova cu mizeriile noastre. Macar oamenii aia inca mai pot minca ieftin si bun...

| NemNUZ a răspuns:

Paaaaaai da, de ce nu?

| aLex22andra a răspuns:

Eu una as dori!happy

| Cristian0eTc explică:

DE ce trebuie romaniei moldova?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cristian0eTc):

Da, sigur. La ce-i trebuie Basarabia? La ce-i mai trebuie atunci Crişana, Banatul, Transilvania, Maramureşul, Moldova sau Dobrogea? Nu s-ar mulţumi doar cu Muntenia şi o mică parte din Oltenia?

| DayN a răspuns:

Desigur! mai ales ca avem impreuna limba romana

| curiozitati a răspuns:

Economic nu, social da.

| AnonimDe a răspuns:

Da,de ce nu. happyhee hee