| AlexDorinel a întrebat:

De ce proletarii mereu zic ca în România e mai bine fata de orice alta tara?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Deja cam intreci masura cu intrebari fara sens si fara vreun scop sau baza reala

| CodrutElian1990 a răspuns:

Care proletarizic asa ceva?

| gabicoo a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Aia de la stat! Funcționari publici li se zice!

| omaniparmeum a răspuns (pentru gabicoo):

Epicrolling on the floor

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru gabicoo):

Vorbesti prosti. Tu nu stii ce inseamna proletar. Asta una la mana.
Vreau sa vad si eu functionari care sustin ce zici tu. Se vede ca nu cunosti nici cat negru sub unghie fenomenul social din Romania.

| gabicoo a răspuns (pentru CodrutElian1990):

1. Corect se scrie Prostii!
2. Văd nu ai înțeles sensul ironic al postării mele!

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru gabicoo):

Cu acel cuvant care defineste multa lume, ai dreptate. Imi mai scapa cate o litera cand scriu. Dar se scrie cu litera mica, deoarece sunt substantive comune.laughing
Dar nu asta e miezul discutiei.
Ceea ce ai spus tu ar suporta o mai larga discutie. Referitor la cum sunt salariile in Romania fata de afara.

| Lukasssz a răspuns:

Ca sunt idioti

| chuckmanson a răspuns:

Proletari? Really?