| Anomim2025 a întrebat:

De ce PSD-ul nu îl urăște pe Iohannis? Știu că atunci când Traian Băsescu era președinte îl urau teribil.

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu-l uraste nimeni. Noi romanii ducem totul la extreme. Este vorba de adversari politici. In toata lumea adversarii politici se contreaza unul pe altul. Aia nu inseamna ura. Dar la noi la romani se considera ura. Daca-i spui unui nesimtit aici pe TPU ca face ceva ilegal, te injura. Romanii nu stiu sa poarte o discutie fara injure, fara sa jigneasca, etc. Uita-te la AndreiWeisz! Imediat jignire: "Latrina 3". Asta este romanul! Nu cred ca Antena 3 a zis ceva urat de el! Si, oricum, este unul din cele mai obiective posturi. Romania TV este mai de gargara, mai de senzational si uneori minciuni dar pe aia nu-i jigneste. Mai mult, nu vad de ce ar fi iubit Iohannis!? Are doua case pierdute in instanta, castigate prin fals si uz de fals. A avut 7 case si a ramas cu 5. Doar cei ce sunt ca el il mai iubesc.

| untu a răspuns (pentru Salontanul):

Nu mai spune,, LATRINA 3" ca spun adevarul ca astazi ei au descoperit mafia politica, grupul BILDEBERG si presedintele Johannis s-ar putea sa fie mason ca este laudat de ei! Fracmasoneria este o organizatie secreta care pun stapanire pe ROMANIA!

| aXy99 a răspuns (pentru untu):

Secreta?
Atunci cum de stii de ea si sunt un miliard de articole/stiri/tampenii despre masonerie?

| untu a răspuns:

E ciudat! Tocmai am a aflat ca s-ar putea sa fie mason!

| AndreiWeisz a răspuns:

Dar il uraste, nu vezi ca Latrina 3 si Romania TV nu fac altceva decat sa-l porcaie? Diferenta e ca pe Basescu il urau si aia din PSD, dar si multi din PNL. Iohannis e cam placut de lume in schimb.