| antrenorul22 a întrebat:

De la cati ani este legal sa faci sex? daca nu ai implinit acea varsta si te prinde cineva ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| LeMousiqe a răspuns:

Bine, că ai cap să întrebi. De pe la 17-18 ar fi normal.
O zi bună!

| antrenorul22 explică (pentru LeMousiqe):

Eu am 13 laughing)

| cristyblondu a răspuns (pentru LeMousiqe):

El a intrebat legal. legal e de la 18 tot cu o persoana de peste 18 ani astfel e de rau.pretene poti sa imi dai fundatongue

20 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

De la 15 ani faci sex in mod legal. Atat ca nu minorul sub 15 ani e pedepsit, ci celalalt participant la sex (in special daca e adult).

| Azµre a răspuns:

De la 18 ani!

| DNSK a răspuns:

Legal e sa nu faci ceva contra legilor. mai exact
" LEGÁL, -Ă, legali, -e, adj. Care există sau se face în temeiul unei legi, care este prevăzut de o lege, este conform cu legea. – Din fr. légal, lat. legalis. "
indicat ar fi cand te simti tu pregatita. asta dupa ce treci de copilarie si incepi sa judeci ce-i in jurul tau

| LeMousiqe a răspuns:

Mersi!

| BlackOldSun a răspuns:

De la 18... daca vrei sa faci bani din asta legal

| Adryan17 a răspuns:

Cica nu conteaza varsta.laughing
ma, la baieti conteaza varsta feteilaughing. Daca ea are peste 18 ani e bine, daca are sub 18 ani, e corupere de minori si faci puscarie (asta in caz ca tu ai peste 18 ani, iar daca ai sub 18 ani habar n-am ce ti se poate intampla)big grin

| LexLaw a răspuns (pentru Adryan17):

De fapt e act sexual cu un minor

| Rooksee a răspuns:

18 ani.

| DARCEINGEĂL a răspuns:

Te salut.
E cam devreme să te gândești la asta.
O zi frumoasă.

| Bubulin4ik a răspuns:

De la 18 cred)

| AllePuffu a răspuns:

Din cate stiu eu, legal ai voie de la 15 ani, dar trebuie sa fii indeajuns de pregatit/a psihic si fizic!:*

| RCristofor a răspuns:

Daca esti baiat, poti sa incepi de la orice varsta din punctul meu de vedere, nu are ce sa ti se intample, mai ales ca stim cu totii ca partea masculina afla ce inseamna masturbarea la o varsta destul de frageda.

| amalia025 a răspuns:

Nu conteaza varsta, cand o sa fii pregatita atunci se v-a intampla. Desi varsta poate varia de la 16-18 ani. Parerea mea! Pa

| antrenorul22 explică (pentru amalia025):

Mersi de raspuns

| amalia025 a răspuns (pentru antrenorul22):

Nu ai pentru ce

| DaemoNsl a răspuns:

Fata 16 si baiatul 18 parca

| LexLaw a răspuns (pentru DaemoNsl):

Nu e in functie de sex

| FrumusikaTha a răspuns:

16-18 ani este normal da na acum cum vrei