| ionutzxz a întrebat:

De unde iau permisul daca nu am fost acasa! a venit postasul dar nu eram acasa! de unde il pot ridica?

Răspuns Câştigător
| justsummer a răspuns:

Permisul îl ridici de la posta cu buletinul.

4 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Tata marti a luat permisul si inca nu i s-a trimis permisul prin posta... in fine daca nu erai acasa il poti ridica de la posta de duci, vorbesti si o sa ti-l dea ei.

| ionutzxz explică (pentru kar1GaNNN):

La posta unde am domiciliul? sau la posta mare? happy

| kar1GaNNN a răspuns (pentru ionutzxz):

La posta unde ai domiciuliul si datele tale big grin! Succes! funda?:*

| Yoniix a răspuns:

Ai 2 solutii:
1.Sa te duci la posta si sa-l revendici, pentru ca el acolo ramna(permisul).
2.Ori o sa ti-l aduca data viitoare postasul, luna viitoare.
Funda!?