| Cristinel_Cristi_1997 a întrebat:

Trebuia sa imi iau alocatia dar cand a venit postasul sa mi-o aduca nu eram acasa, dar acum sunt plecat si nu am cum sa o iau si vreau sa va intreb cat timp ramane alocatia la posta?

Răspuns Câştigător
| FlaviusDaniel a răspuns:

Daca ai avea card ti-ar ramane pe card banii pana cand ii scoti, deci cred ca o sa iti ramana pana cand te duci sa o iei. Daca nu...luna viitoare sigur ti-o va aduce postasul impreuna cu cea curenta

| Cristinel_Cristi_1997 explică (pentru FlaviusDaniel):

Vreau sa stiu daca ramane pana luna viitoare

| FlaviusDaniel a răspuns (pentru Cristinel_Cristi_1997):

La sora mea...luna urmatoare i-a venti alocatia dubla cand nu si-a luat-o intr-o alta luna