| anonim_4396 a întrebat:

Din ce motive credeti ca sunt unele femei,chiar majoritatea, atrase de barbatii care detin puterea (patroni, directori, sefi) si cum le catalogati voi pe aceste femei? De ce sunt atat de "seduse" de functie? As vrea raspunsuri care sa defineasca psihologia acestor femei, d.p.d.v.d psihologic, nu raspunsuri de genul "il place doar pentru bani".

Răspuns Câştigător
| SG1995 a răspuns:

E simplu un om cu o anumită funcție pare o persoană mai stabilă, stabilitatea îți oferă un sentiment de siguranță.

3 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Acest lucru este vechi de când lumea! Ele caută de fapt bărbați cu un venit stabil, suficient de mare. Un muncitor simplu ea lunar Cash, să zicem 2000 RON. Iar, o persoană cu funcții, pot lua și de 10 ori mai mulți bani pe lună. Problema este, cum a subliniat cineva aici, că persoanele cu o funcție și venit mare, nu este și fidelă unei relații! Deci, e la alegerea femeii dacă acceptă să fie folosită sau împărțită cu altă femeie!

| mihaicelsfant a răspuns:

Un director are ceva scoala..stie cum sa se comporte si sa vorbeasca

| MadalinG99 a răspuns:

Considera ca au acea stabilitate, bineinteles pe plan material happy, vad primul comentariu care spune,, Un director are ceva scoala..stie cum sa se comporte si sa vorbeasca", pe bune? Exista sute de melteni. Majoritatea sincer urmaresc stabilitate financiara iar daca arata putin bine ca si barbat cu atat mai bine. Le este teama aceea ca vor ajunge pe drumuri cu un barbat mai impotent financiar. Ele nu se gandesc ca unul potent financiar le poate face carpe.