| UnXeeN a întrebat:

Doar niste pareri vreau ca nimeni nu-mi poate spune sigur:
Ce credeti,in al doilea razboi mondial, Germania nazista sau Japonia au debarcat trupe pe coasta Australiei?
Au ajuns pana acolo?

Răspuns Câştigător
| DonaldTrump a răspuns:

Teoretic japonezii nu au ajuns in Australia dar au ocupat o parte Noua Guinee care era administrata de Australia de la sfarsitul primului razboi mondial (fost colonie germana n. Guiana asta). Deci concret nu au ajuns japonezii pe teritoriul continental Australian si nazistii nici nu visau la asa ceva.

2 răspunsuri:
| σκμ a răspuns:

I don't care.
Trăiește în prezent bro.