| andrei2808 a întrebat:

Dupa cat timp te programeaza la examenul de condus dupa ce ai luat sala?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde de fiecare judet in parte, respectiv cat sunt de aglomerati examinatorii, posibil sa fie o luna, doua luni sau chiar mai multe, chiar aici pe TPU spunea un utilizator ca a fost programat la 3 luni.
Afli cand esti programat dupa ce reusesti la proba teoretica (sala), daca reusesti te poti programa imediat, in prima zi disponibila.

2 răspunsuri:
| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Puteai sa te programezi tu imediat dupa sala, exact de pe acelasi calculator de pe care ai dat sala. Cel putin la Bucuresti asa este.

| PatrinjanLenuta a răspuns:

Nu știu și eu vreau sa aflu