| SilentRain a întrebat:

E pe aici un avocat sau cineva care se pricepe la codul penal?
Am nevoie de o părere.

16 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In prezent sunt pensionar dar sunt jurist, asa ca poti sa spui despre ce este vorba si o sa-ti raspund daca stiu.

| SilentRain explică (pentru Ioandelasal):

O sa va scriu în privat, va mulțumesc

| RAY a răspuns:

Dar,ce ai patit?

| SilentRain explică (pentru RAY):

Caut un avocat, sa te dau în judecata
Ție frica?

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Da

| SilentRain explică (pentru RAY):

Sunt de treaba și chiar o sa te ajut, ca asa sunt eu o persoana miloasa și cu suflet mare
Îmi lași mie casa, mașina ta, și jumate din salariul tău mi-l vriez la mine pe card toată viata ta și nu te mai dau în judecata

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Masina nu am, salar nu am ca sunt pfa, desi din pacate nu am ce oferi

| SilentRain explică (pentru RAY):

În cazul asta pușcăria te manca
Las 'ca te știu eu pe tine, dacă ești pfa nu muncești pe gratis și totus ai o casa...

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Eu cred ca ai facut tu ceva

| SilentRain explică (pentru RAY):

Ce mai exact?
"Aaaaa gata știu, mi-am făcut mai multe conturi, și acum m-a prins miliția"

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Nu,se pare ca acel cont nu este al tau, am primit o confirmare speciala

| SilentRain explică (pentru RAY):

Și doar ți-am spus asta, am avut dreptate, te-ai înșelat

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Si Dumnezeu sa inselat cand a creat lumea

| SilentRain explică (pentru RAY):

Da ma, dar D-zeu nu are cont pe TPU și nu e încăpățânat fără dovezi clare
Îți accept scuzele, ca asa sunt eu de treaba, miloasa și cu suflet mare big grin

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Fecioara maria de TPU

| SilentRain explică (pentru RAY):

Fecioara Maria e pistol cu apa în comparație cu mine
Si Arsenie Boca e mic copil pe lângă mine