| Anomim2025 a întrebat:

Este cineva din Iasi aici? Ce parere aveti de primarul Mihai Chirica?

Răspuns Câştigător
| HLucian a răspuns:

Sa stii ca spre deosebire de alte orase, Iasi sta destul de bine pe mai multe planuri. El primeste in audienta cetateni, nu e inchis in biroul lui acolo.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Inca nu m-am lamurit daca omul chiar are coloana si spune lucrurilor pe nume sau e doar o piesa din jocul PSD. ramane de vazut, sper sa fie prima varianta

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Un escroc. Du-te si lucreaza 3 zile la Unistil si vezi ce se intampla acolo.

| HLucian a răspuns:

Salut,da,eu. Eu zic ca este un om destul de serios, insa are grija si de interesele lui. Il cunosc ai mei.

| Anomim2025 explică (pentru HLucian):

Dar interesele Iesenilor?

| HLucian a răspuns (pentru Anomim2025):

Sa stii ca spre deosebire de alte orase, Iasi sta destul de bine pe mai multe planuri. El primeste in audienta cetateni, nu e inchis in biroul lui acolo.

| 98dragos98 a răspuns:

Salut, si eu sunt din Iasi. Mi-a placut ca a fost contra ordonantei data de colegii de partid chiar daca il ajuta si pe el.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru 98dragos98):

Treaba aia a facut-o pentru imagine, dar macar a avut cojones sa o faca. Eu sunt complet anti-pesede, dar Chirica mi se pare unul dintre putinii rosii care merita respectat si nu e 100% jigodie. happy