| anonim_4396 a întrebat:

este corupere daca eu stau cu o fata de 16 ani care in trecut fusese violata?
mentionez faptul ca atunci cand a avut loc violul ea s-a dus la politie si a depus declaratie, insa tatal ei acum cand a aflat ca ma are pe mine ca prieten sa ma dea pe mana politiei si sa-i minta ca eu am corupt-o pe ea

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Minciuna are picioare scurte!
Dacă nu ai viață intimă cu ea, nu se întâmpă absolut nimic.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Nu cred ca este posibil

| Azµre a răspuns (pentru mona):

Cum nu? Nu e posibil pentru viol, dar pentru faptul că întreține relații sexuale cu o minoră poate!

| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
Vrea sa te desparta de ea, sigur!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Nu,nu cred că-i posibil
Te pup!

| PsychologyCupid a răspuns:

Unii parinti sunt foarte tembeli.Stai linistit, nimeni nu poate sa iti faca nimic.Ar trebui sa se duca ea personal sa depuna plangere asupra ta si oricum are nevoie de dovezi, poze, ceva incriminator. Stai linistit, al batran nu vrea decat sa te sperie, sa-i lasi "ingerasul nevinovat" in pace, ca "are scoala" sau "de invatat". Tu fi alaturi de ea si o sa fie bine, vei vedea. Mult noroc bro.

| justmeandyou16 a răspuns (pentru PsychologyCupid):

Tatal ei vrea sa ne desparta cu orice pret si este in stare sa minta orice,din cate am vazut este mai comunist, pe el il intereseaza mai mult banii decat fericirea fetei lui si cand ea ii spunea ca ma iubeste el o lovea, partea proasta e ca are prieteni sus pusi ca sa spun asa, este ruda cu, comandantul de politie al unui judet.si eu am fost si sunt langa ea, insa nu stiu cum sa facem sa ne fie bine si sa nu fie astfel de circuri straight face

| PsychologyCupid a răspuns (pentru justmeandyou16):

In cazul asta, e nasol daca o loveste. Ar trebui intr-o zi sa suporte palma care o primeste, sa fie serioasa si sa-i spuna "Poti sa ma bagi in spital dar il iubesc si daca nu accepti decizia mea, nu am ce sa mai vorbesc vreodata cu tine, atat am avut de spus si multumesc ca-mi esti un bun parinte (sarcastic) "... Trebuie sa ia masuri ea, daca ea permite lucrurile astea, tu nu ai ce sa faci decat sa iti continui relatia, pana la urma ea decide ce si cum face cu el, tu efectiv nu ai ce sa-i faci decat sa continui sa fi impreuna cu ea sa nu-l bagi in seama.

| justmeandyou16 a răspuns (pentru PsychologyCupid):

Asa o sa fac happy, multumesc si multumesc tuturor

| de_Vise_Supradoza_1983 a răspuns:

Nu cred...

| claudia112 a răspuns:

Nu are cum sa faca asta happy