| anonim_4396 a întrebat:

Este greu la facultatea de drept? Vreau parerea cuiva care a fost.

Răspuns Câştigător
| mady_3152 a răspuns:

Este mult de invatat.Trebuie sa inveti toate drepturile. E mult de tocit. E destul de greu, dar daca ai vointa reusesti.Eu zic ca dreptul nu este asa de bun deoarece doar daca esti de 10 ajungi ceva important, daca nu ajungi un simlpu notar.Cu dreptul nu ajungi prea departe decat daca ai pile sau esti f bun. Oricum succeswinking

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Varumiu a invatat la drept si a ajuns avocat ii se dadea bine pentru ca i-a placutwinking

| GyeBaek a răspuns:

Da este destul de greu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da este foarte greu pentru ca eu abia am terminat si nu stiu nimic.
Deci du te.:d