| LanguageMaster a întrebat:

Este într-adevăr criză de forță de muncă în justiția din România?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Chiar criza nu este, desi mai sunt posturi libere, mai ales la instantele inferioare.

2 răspunsuri:
| Apokales a răspuns:

Nu cred. Din cate stiam era ceva criza prin politie, ei fac parte tot din justitie, corect?
Daca te referi la judecatori pe astia ii mai impusca Sile Camataru cand se supara pe ei, ghidusul.

| stancuprint a răspuns:

Cauta si tu pe site-urile de justitie. Vezi daca se angajeaza dar nu prea cred.