| NuStiuCineSuntSauCumMaCheama a întrebat:

Este legal sa port fara motiv un ghillie suit asa pe strada ca n-am ce face cu banii si viata mea?

Răspuns Câştigător
| KKronstadt a răspuns:

Da, este perfect legal. De ce n-ar fi?
Eu, vreau sa port pe strada un complet chimic din anii '80, iar legea nu-mi poate interzice asta. Port ce vreau, ca d-aia exista moda personala.winking

| darrio2007 a răspuns (pentru KKronstadt):

Te-ai simtit asa bine in acel complet chimic?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru a te interna la psihiatrie, da este legal. Aia este pentru lunetistii din armata. Nu se poarta pe strada.

| KKronstadt a răspuns (pentru darrio2007):

Nu se poarta pe strada? Ce lege interzice asta?

| darrio2007 a răspuns (pentru KKronstadt):

Legea bunului simt. Nu vrei si o arma, ca accesoriu, in loc de poșetă?

| KKronstadt a răspuns (pentru darrio2007):

Legea bunului simt? Este trecuta cumva in Codul Penal, sau Regulamentul Militar? Te asigur ca sunt mai mult decat pus in tema despre astfel de regulamente decat multi "specialisti". Gandesti si vorbesti exact ca un civil de salon, unul caruia ii place mult sa fie bagat in seama, indiferent de ineptiile debitate. Crezi ca o persoana imbracata ca un soldat combatant al Rusiei moderne, daca iese la plimbare prin orasul tau, va induce teroare cetatenilor? Poate ca esti tu vreun postac campion al zilei, dar cu siguranta nu al zilei specialistilor temei on topic. P.S. Te sfatuiesc sa te rezumi la ceea ce cunosti foarte bine, altfel... dai prost ca imagine. P.P.S. Arma personala nu-mi este accesoriu in loc de poseta, suavule.winking

| darrio2007 a răspuns (pentru KKronstadt):

As vrea sa te vad iesind imbracat asa pe strada. Esti militar de cariera, de esti asa „informat"? Cam judeci gresit oamenii cu care comunici. Dar, ma rog, in spatele tastaturii toti suntem academicieni. Cand am sa fiu vreo „vedeta", atunci ma voi gandi la imagine.
Pana atunci sunt doar un membru TPU, ca tine si ca multi altii.
Nici nu te salut(ironic).
Pa!

| NuStiuCineSuntSauCumMaCheama explică (pentru darrio2007):

O vreau pe mama ta

| darrio2007 a răspuns (pentru NuStiuCineSuntSauCumMaCheama):

Vezi ca e la cimitir. E un loc liber langa ea.

| Hammurabi a răspuns:

Probabil doar de Halloween. laughing