| phantom2k a întrebat:

Salut, as avea nevoie de ajutor am un cont paypal de un an de zile cam asa si tot imi cere sa confirm cardul si imi trebuie un cod din 4 cifre, imi va luat 1. 5euro parca sa aflu acel cod problema este ca nu stiu unde sa il dau sa mi-l trimita si de unde sa il iau acel cod daca mi lau trimis, ma puteti ajuta \! multumesc

Răspuns Câştigător
| adrianolah1 a răspuns:

Salut,aceu bani iti retrage intai de pe card pentru verificarea cardului, dupa care bani aia iti pun pe contul de paypal. Ei iti trimit un cod de 4 cifre ca sa verifice identitatea daca esti posesorul acelui card,daca vrei sa afli acele cifre, mergi la banca de unde ai cardul, si le spui ca vrei un extras de cont pentru paypal, iar acolo pe foaie vei vedea acele cifre, intri pe contul de paypal si introduci cifrele de pe extras.

| phantom2k explică (pentru adrianolah1):

Mersi mult man, am reusit sa il confirm, am intrat pe internet banking si era acolo codul, in sfarsit happy mersi mult!

1 răspuns: