| AlexDorinel a întrebat:

Gata a cazut guvernul Cîțu, ce credeti ca urmează după asta?

13 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

A cazut superman, o sa vina batman.
Tot un prafuit de-al lor o sa fie pus pe scaunelul de primraha ca marioneta a lui Joha.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Citu 2 nicio indoiala.

| Mosotti a răspuns:

Nu va urma nici o schimbare in situatia tarii, si atat conteaza.

| GabiDumitrescu a răspuns:

A cazut Citzu, acum moare Mitzu. Sincer, nu ma intereseaza ce urmeaza. Masele vor vota imbecili si mai mari ca pana acum la urmatoarele alegeri. Cine nu e bugetar sau pensionar de lux, si nici aia toti, ca unii poate au niste planuri incompatibile cu statutul respectiv in Romania, ar trebui sa ia foarte serios in considerare emigrarea.

| Wr3nch a răspuns:

Guvernul Catu 2.0 laughing

Răspuns utilizator avertizat
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru AlexDorinel):

" Ciucă a fost ok " ce dracu a facut burtosu ala care are ochii strambi de vede stanga dreapta simultan?

Răspuns utilizator avertizat
| gabicoo a răspuns:

Va curge lapte și miere!
Virusul va dispărea ca prin minune! Pensiile și salariile vor crește, energia electrică și gazele naturale se vor ieftini!
Ce mai! Va fi raiul pe pământ!

| NunuNini a răspuns (pentru gabicoo):

Iar un leu va fi 5 dolari! rolling on the floor

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Hmmm!? pai, asa cum a cazut Egiptul Antic si Imperiul Roman asa o sa cada si toate guvernele Romaniei capitaliste, pentru ca asa e scris de la Dumnezeu.

Nu uita toate au un inceput si un sfarsit: monarhie, comunism, democratie.
Monarhia a cazut, comunismul a cazut, a mai ramas doar democratia care se bazeaza pe consum pana cand nu va mai ramane nimic din oameni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Revoluție 2.0

| NunuNini a răspuns:

Guvernul Câțu-2.