| ariana2001 a întrebat:

Hei! De ce acte ai nevoie pentru sa imi scot pisica din tara? Ps

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Carnetul de sanatate unde arata ca este vaccinata la zi si ca este microcipata.
Deci trebuie sa aiba vaccinurile dar si microcip, fara ele nu poti sa o scoti din tara.

3 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

thinking cine cauta pisica de vrei sa o scoti din tara?

| ariana2001 explică (pentru SergiuBoss11):

A furat cornul si laptele de la copii..si o cauta politia...Glumesc...trebuie sa plec pe o peroioada mai lunga si o iau cu mine.

| Ciubotariu_Teodora_1999 a răspuns:

Hei! Buna! Pe carnetul de sanatate al cainelui meu scrie ca pot folosi acest carnet pentru a iesi cu el din tara. Sper ca te-am ajutat. Poti cauta si te internet pentru a fi mai sigura!winking