| BlueDreamsss a întrebat:

Hei! Pot primi o amenda daca eu nu am facut buletinul desi a trecut o luna de la ziua mea de nastere? Ma voi duce zilele acestea, dar ma intereseaza ce se poate intampla.

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde de functionar daca te amendeaza ori nu, amenda este de la 25 lei la 40 de lei.

| Danielllle a răspuns:

Nu vei primi nici o amenda. happy

| gabii97 a răspuns:

Daca intarzii 6-7 luni iti trimit o sanctiune in valoare de 70-80 de lei ( nu stiu sigur )

| Blablablueeyes1994 a răspuns:

Nu se va intampla nimic. happy La fel am facut si eu, am tot amanat si dupa o luna si ceva l-am facut. Si eu m-am gandit la amenda, sincer! laughing dar nu a fost nici o amenda.winking

| HubbleBubblle a răspuns:

Evident,nu! Si eu asta credeam, am intarziat vreo 2 luni oh go on Mi-a spus doar ca am intarziat putin, atat!