| BATTLEGROUND a întrebat:

Hei TPU

Am auzit pe multi spunand ca daca elita globala ( oamenii care conduc lumea din intuneric) nu ar fi existat omenirea ar fi fost in aceste momente extrem de avansata din punct de vedere tehnologic!

Imi puteti explica si mie pe scurt de ce cred unii acest lucru?
Adica ce legatura are?

1 răspuns:
| CaLyStuu a răspuns:

Tot ce stiu despre elita globala ( illuminati ) este ca sunt o adunatura de oameni, bagati, care vor mult mai multa putere decat in prezent, atfel controlandu-ne din intuneric ( daca vrei sa afii mai multe despre asta, uite aici un blog despre illuminati :http://anti-illuminati-romania.blogspot.ro/ ).