| fundita95 a întrebat:

Hei TPU, exista lagare in Coreea de Nord?
Se fac experimente medicale pe oameni acolo?

Răspuns Câştigător
| Bizon95 a răspuns:

Da, si da
lagarele se numesc "inchisori" dar SUNT LAGARE pentru ca sunt incarcerati si copii indezirabililor, ORICE VARSTA AR AVEA
si da, nu numai ca se fac experimente, dar am auzit de test cu gaz pe o intreaga familie, CU COPII (parintii au incercat sa faca respiratie artificiala copiilor... pana au murit toti)

si nimeni nu face nimic pentru ca sunt binemercic protejati de China, iar mai nou au bombe nucleare si rachete balistice, asa ca pot sa se rahateasca grupa mare pe minimum de decenta umana, ca nu le face nimeni nimic

de unde stiu toate astea, ei bine, spre deosebire de IMBECILII CARE SPUN CA "NU AI CUM SA STII", EU AM CITIT SI VAZUT DECLARATIILE CELOR CARE AU REUSIT SA FUGA DE ACOLO!

esti oripilat de ce scriu?
BUN, ASA SI TREBUIE, poate te faci mare si odata si odata o sa ai ocazia sa iei masuri impotriva ucigasilor nenorociti

| fundita95 explică (pentru Bizon95):

Te respect! pe siteul asta se primesc foarte putine raspunsuri relevante!

| Bizon95 a răspuns (pentru fundita95):

Multumesc!

| aXy99 a răspuns (pentru Bizon95):

"poate te faci mare si odata si odata o sa ai ocazia sa iei masuri impotriva ucigasilor nenorociti"
Iti dau dreptate, dar ce masuri sa ia el?

| Bizon95 a răspuns (pentru aXy99):

happy... nu stiu, dar e o vorba romaneasca:
cine stie de unde sare iepurelewinking
iar soarta are un mod de a intoarce lucrurile de nici nu poti sa iti imaginezi, oricata imaginatie ai avea big grin

8 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Probabil sau NU.
De unde ai putea sa stii, acea tara este stricta din multe puncte de vedere si una dintre ele este faptul ca nimic nu intra si nu iese de acolo nici macar informatiile asa ca...restul sunt speculatii.
Daca au ei internetul cenzurat si telefonia, apai e cam greu...se mai pierd informatii cand reuseste cateunul sa evadeze, daca vrei o ironie intreaga Koree de Nord este un imens lagar...condus de un bolnav psihic, cu o alura si corp de porc.

| Celcestietot a răspuns:

Toate puteriile lumii încearcă să devină cuceritoare de state prin diferite metode. Nimic nu este imposibil.

| ThyDoom a răspuns:

De ce? Dorești să te oferi voluntar?
Probabil. Lumea e mult mai obscură decât se poate observa la prima vedere.

| Moiaer a răspuns:

Cel mai probabil