| didutu13 a întrebat:

Hei TPU

in ce an sau peste cat timp credeti voi ca se va instaura o noua ordine mondiala?

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca se poate da un raspuns, chiar cu destul de mare toleranta.
Problema cu noua ordine mondiala este ca si cea cu democratia la noi, spusa de Silviu Brucan.

| darrio2007 a răspuns:

La cum evolueaza lucrurile in lume, cat de curand.

| Ibrahimovic a răspuns:

O ordine mondiala in ce sens?

| Rockefeller a răspuns:

Cred ca maine dupa masa la ora 14:30

| LeonardTatarusanu a răspuns:

Maine dupa masa..pe la 15:30 ar trebui sa ajunga.
Nu..asta nimeni nu stie dar pare ca destul de curand se va intampla deoarece lumea inca este " in coma " desigur ca incepem si noi sa ne desteptam.dar procesul nostru este mult mai incet decat al lor..si cred ca va fi prea tarziu...
Dupa cum ai vazut ca Rusia si Ucraina sunt intr-un conflict destul de mare si este o mare probabilitate sa fie si un al 3 lea Razboi Mondial..Si dupa cum cred sau sper ca ti-ai dat seama..cine este in spatele asteia big grin

| didutu13 explică (pentru LeonardTatarusanu):

Masonii care conduc lumea (francmasoneria, iluminati)

| feonix a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=EzRmUXFz_l0
Sper ca acest video sa va fie de folos.
N.W.O.se va instaura chiar daca credem sau nu.Toate evenimentele ce se intamplape scara mondiala vor culmina cu instaurarea noii ordini mondiale. Vor fi singurii capabili sa asigure pacea si justitia in lume, dupa cum spun ei bninteles!