| Toxic033 a întrebat:

Hello my dears :3 Deci, nu stiu cum dar de ceva vreme am descoperit ca imi place sa citesc.am reusit sa termin Jurnalele vampirilor adica Jurnalele lui Stefan si am zis sa continui si cu alte carti (: Am cumparat de curand "Chemare ingerului " de Guillame Musso si sunt 100% convinsa ca imi va placea, am citit doar vreo 20 de pagini si m-a captivat,dupa am sa cumpar "Fata de hartie" scrisa tot de el,Insa vreau sa mai cumpar si alte carti si nu stiu,idei ce merita sa citesc? a, mi se pare smecher si "Jurnalul lui Bridget Jones " {recomand sa o citit e faina }

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Incearca si asta:
Portretul lui Dorian Gray de Oscar Wilde
(cel putin filmul e bun)
- De veghe în lanul de secară de J.D. Salinger
- Dragostea în vremea holerei de Gabriel Garcia Marquez
-Sotia calatorului in timp
de Audrey Niffenegger
(filmul, interesant)

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Mi-am adus aminte:
Fii fericita, chiar daca nu esti perfecta de Alice Domar si Alice Leasch Kelly

| PedoBarbie a răspuns:

Mă bucur că ai început să citeşti.

| Toxic033 explică (pentru PedoBarbie):

Da,niciodată nu am crezut că îmi va plăcea aşa mult (: