| Mayar a întrebat:

Hey! Ii bun aparatul asta cu electrosoc sau e prea slab? Il doboara ca lumea pe agresor sau numai il sperie putin? >> http://www.market365.ro/......8-10000-kv
Ce parere aveti? 1.000 kv

6 răspunsuri:
| Mayar explică:

Multam ca mi-ati mutat raspunsul la o categorie ce nu are de-a face cu caracteristicile si functionalitatea produsului!

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Androfobie ca androfobie, dar chiar asa? laughing

| Mayar explică (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Tu raspunde.mi la intrebare : ii bun o ba?!

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru Mayar):

Pai de unde vrei sa stiu? Nici nu stiu daca la noi sunt legale.

| Mayar explică (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Pai da' de asta am pus intrebare! Ca nu stiu daca ii bun o ba si sa imi raspunda cine stie.

| Lawliet14 a răspuns (pentru Mayar):

Poti sa-l exersezi pe mine si vedem. laughing