| annamariia726 a întrebat:

Hey salut TPU va rog ajutati ma cu o problema faza e ca acum 1luna si ceva mi am cumparat o cartela si i am dat unui baiat mesaje sa ma lase in pace ma tot stresa dar nu am injurat sau am amenintat dar el nu stie cine sunt dar si el ma amenintat ca se duce la politie sa afle cine e numaru dar din cate am auzit daca luam abonament ma gasea imediat dar din moment ce e pe cartela nu se poate afla nu? sau mia spus doar ca sa ma sperie? lamuriti ma ca sunt intr o stare aiurea se poate sa ma gaseasca? plus politia? dar politia nu prea se baga la *** dastea dau funda explicati mi mai milte sa ma linistesc sad dau funda mersi

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-ai de ce sa-ti faci griji daca situatia este cea expusa de tine, respectiv i-ai cerut sa te lase in pace. Politia s-ar implica doar daca l-ai fi amenintat cu ceva, altfel nu se implica, chiar daca te-ar reclama.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| annamariia726 explică:

Da dar el banuie el a inceput si a zis doar asa sa bage frica in mine? Chiar daca ai rude in politie? Deci nu se intampla nimic nu? sa stau linistita am aruncat cartela demult dar i am dat de pe alt telefon un Nokia c1 deci stau linistita? Doar sa nu se afle ca eu am fost atata tot intelegi? De asta mie asa teama

| annamariia726 explică:

Deci nu se va afla niciodata nu? Ca am trimis de pe o cartela oarecare si din cate am auzit si eu cand iti cumperi cartela nu iti dai numele si politia. Nu se ocupa cu astea ei au altceva de facut mult.mai grave deci explicati mi va rog mai multe sa stau linistita si ca nu se va afla sad dau funda multumesc sad.