| Zxcvbnm123444 a întrebat:

Am vorbit mai demult cu cineva pe Facebook ..nu l-am amenintat,nimic. Doar i-am spus ca iubita il insala si ca voi reveni cu dovezi. Acesta a spus ca ma da la politie pentru hartuire. M-am speriat si am sters contul de Facebook si cel de yahoo, pe care era facut. Respectivul nu ma cunoaste nu stie cine sunt. A zis ca ma poate gasi dupa ip. E adevarat? Se baga politia daca nu l-am injurat/amenintat? Din contra, el mi-a vorbit urat...

2 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

1. AIa nu e hartuire, a vrut probabil sa te sperie
2. N-ar fi avut nicio dovada, ci doar conversatia de Facebook
3. Nu era nevoie sa stergi conturile, nu are nimic ce sa-ti fac impotriva. Politistii daca ar fi vazut, ar fi ras de prostia lui laughing

| MedionTcO a răspuns:

De ce ai reactionat asa? laughing Crezi ca politistii nu au alta treaba de facut? Stie ala macar ce inseamna hartuirea? Stai calm si fa-ti cont de Facebook inapoi.