| Bÿÿÿÿä a întrebat:

Am o intrebare. Daca imi fac un blog este posibil sa primesc o amenda sau nu stiu ceva de genu daca scriu despre o aplicatie un produs, o vedeta sau cine stie despre ce vreau eu sa vorbesc? Multumesc anticipat + fundita :*!

Răspuns Câştigător
| GabyB94 a răspuns:

Nu te amendeaza nimeni. La produse se cheama ca faci recenzie daca esti obiectiva, iar la vedete doar sunt atetea reviste de can-can, crezi ca ele au contract cu vedetele? Atata timp cat nu te apuci sa inventezi chestii e OK.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu iti da nimeni nicio amenda

| petrescuionut a răspuns:

Sa nu faci reclama la anumie compani produse astea cred ca este posibil nu ai autorizatie si astea poti sa iei