| Irina777 a întrebat:

O intrebare mai neobisnuita: stie cineva vreun blog sau ceva de genu unde s-ar putea de postat creatii proprii....sau ceva de genu promovarea tinerilor talente? Chestia e ca eu scriu poezii si toti prietenii, cunoscutii, profesorii ma bat la cap sa le postez undeva...dar cei de la redactie vor bani multisori, si eu nici nu stiu macar daca se merita sau nu. Nu sunt sigura pe mine. Vreau mai intai sa postez pe net sa vad daca le place oamenilor. Deci daca cunoaste cineva va rog sa-mi raspundeti. Va multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le poti publica pe Wattpad sau iti poti face propriul blog unde sa le postezi.
Nu uita sa-mi dai si mie link-ul cand o sa le publici. Bafta.

| vioricavio a răspuns:

Trimite mi un mail pe vioricadolores@gmail.com cu adresa ta de facebook sau yahoo si o sa te pun in legatura cu vreo 3 persoane care au bloguri de poezii.

Răspuns utilizator avertizat
| raresm a răspuns:

Am eu un blog si daca doresti le poti publica la mine.