| AsRock a întrebat:

Hey tpu.la varsta de 16 ani ce masini se pot conduce?(sstiu categoriile) vreau ceva gen smart si sa arate bine si sa nu fie mai scumpa de 1000-1500 Euro.aixamurile alea vechi is urate si nu-mi place. mersi

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Din pacate pana la 18 ani, ai voie numai auto sub 50cc! Asta este mai asteapta 2 ani si se rezolva.

| emmacool a răspuns:

La 16 ani nu ai voie sa conduci! mai asteapta doi ani si itti iei ce masina vrei tu.risti sa fi amendat!