Întrebare recomandată | xDiiianne a întrebat:

Hey, TPU happy. Maine trebuie sa ma duc la audieri, deoarece parintii mei divorteaza. Si am foarte mari emotii. aveti idee ce intrebari mi se vor pune? Multumesc, dau funda.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Imi pare rau pentru tine.
De regula se pune doar o singura intrebare: cu cine vrei sa locuiesti. Eventual te mai poate intreba de cate ori vrei sa te viziteze celalalt parinte si daca o sa vrei sa-l vizitezi.
Nu te intreaba in legatura cu motivele divortului.

24 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

O sa te intrebe cu cine vrei sa ramai.

| RainboyDash a răspuns:

Nu o sa te intrebe cine stie ce.Doar cu care dintre parinti vrei sa ramai.Si eventual din ce cauza crezi ca divorteaza.Atat

| c0ton a răspuns:

Imi pare rau pentru tine.Nu stiu ce intrebari iti vor pune

| slowswag a răspuns:

Cred ca te intreaba cu cine vrei sa stai

| Andr3y007 a răspuns:

Cu care dintre parinti ai vrea sa ramai? asta e o intrebare nu iti vor pune tie prea multe.

Răspuns utilizator avertizat
| BellaVampire a răspuns:

Banuiesc ca ceva de genul: "Cu care dintre parinti ai vrea sa ramai?" sau "Care se poarta mai frumos cu tine?"(pentru a sti cine are mai multa grija te tine)... cred. Dar oricum, succes!

| BellaVampire a răspuns:

Banuiesc ca ceva de genul: "Cu care dintre parinti ai vrea sa ramai?" sau "Care se poarta mai frumos cu tine?"(pentru a sti cine are mai multa grija de tine)...cred.Oricum, SUCCES!

| Strumpfi a răspuns:

Imi pare foarte rau pentru tine.
Pai, o sa te intrebe cu cine vrei sa ramai. Dar gandeste-te bine la asta!:*
Succes maine!happy

| IceCrEaMGiRl a răspuns:

Salut Diiianne! Imi pare rau pentru tine si pentru ca raspund chiar atat de tarziu! Iti vor pune o singura intrebare:Cu cine doresti sa locuiesti? Nu trebuie decat sa te gandesti cu cine vrei sa locuiesti si atat.Dar ai mare grija, uneori o alegere proasta aduce o suferinta de 3 ori mai mare!

| yubyta123 a răspuns:

Intrebari normale, stai linistita, intrebarile au legatura cu ei

| Mdea721 a răspuns:

Te vor intreba cu cine vrei sa ramai si de ce. Te vor mai intreba si daca vrei ca celalalt sa te viziteze...Bafta happy

| AAStar a răspuns:

Imi pare rau, dar asta e viata.Am patit-o si eu acum jumate de an si iti va pune doar o intrebare:Cu ce parinte ai vrea sa locuiesti, acum daca aia care te chestioneaza e glumeata, mai baga o gluma doua ceva.Mai mult de 5 minute nu te tine

| maddymadutza a răspuns:

Din ce am auzit si eu intrebarile sunt : 1) cu cine doresti sa ramai, 2) daca mama sau tatal tau te bateau, 3) care dintre parinti se purta mai frumos cu tine, 4) cat de des se certau sau se bateau, 5 ) daca stii ca mama sau tatal tau avea o
/un amant/amanta...

| fabiola a răspuns (pentru maddymadutza):

Da.....si daca le-a ascultat convorbirile telefonice! Mai frate daca nu stiti de ce va dati cu parerea!

| maddymadutza a răspuns (pentru fabiola):

Si parintii mei erau pe cale sa divorteze, iar unul dintre avocati mi-a spus unele intrebari pe care probabil o sa mi le puna la Tribunal. Acum eu doar am incercat sa te ajut, dar daca nu iti convin unele raspunsuri asta este, fiecare dintre noi incercat sa te ajutam!

| fabiola a răspuns (pentru maddymadutza):

Avocatul nu are ce discuta cu un copil minor! Cat de des se bateau? Da, ce tu erai arbitru? Ajuti cand stii ceva si nu cand crezi, ca probabil...

| maddymadutza a răspuns (pentru fabiola):

Ba fata, lasa ca si asa nu ai ce sa intelegi, ce naiba ai mai pus acea intrebare. eu ti.am spus ce intrebari se pot pune, dar daca tu nu incerci sa apreciezi este treaba ta...

| fabiola a răspuns (pentru maddymadutza):

Nu eu sunt cea care am pus intrebarea, deci nu stii nici ce si nici cui raspunzi!

| maddymadutza a răspuns (pentru fabiola):

rolling on the floor

| 1RoxaNNa a răspuns:

Nu sunt extrem de sigura deoarece nu am trecut prin asta dar, cred ca te vor intreba cu care dintre ei vrei sa ramai...

| anonimyus0021 a răspuns:

Cati ani ai
ce mananci
ce compiuter ai
cati bani ai

| Killers10 a răspuns:

Cred ca daca parinti tai vor sa se desparta