| tacisiinghite a întrebat:

Buna fetele maine ma duc la ginecolog pentru primadata si am mari emotii sad ce se intampla acolo ce intrebari iti pune? mersi

Răspuns Câştigător
| MElyza a răspuns:

Buna! Iti pune intrebari in functie de problema pe care o ai, pe langa faptul ca te intreaba cand/daca ti-ai inceput viata sexuala si probabil daca mai ai alte probleme de sanatate..Sincer,mie nu imi place controlul la ginecolog, nu vreau sa te sperii, dar pe langa faptul ca sunt pudica si ma rusinez ca se holbeaza dr si asistenta acolo, isi mai baga si instrumentele si degetele laughing) scuze pentru raspunsul acesta ciudat, dar eu sunt sincera..si vorbesc din punctul meu de vedere doar happy

| plasticsmile a răspuns (pentru MElyza):

Iti dau dreptate, mai ales prima a doua si a treia oara sunt cele mai nasoale dati in care chiar te simti naspa ca vine nenea iti baga degetele in a ta doamna si apoi baga si ceva rece sa analizeze el mai bine daca ai ceva rani sau nulaughing

13 răspunsuri:
| plasticsmile a răspuns:

Intri in cabinet te dezbraci te pui pe masa, pui picioarele pe alea si vine doctorul la tine analizeaza, iti baga un betisor ca sa iti ia secretie pentru analize si aia e, mai mult de 2min nu te tine acolo funda?

| fuzzer a răspuns (pentru plasticsmile):

Pune și bețișor?!
Interesant.

| plasticsmile a răspuns (pentru fuzzer):

Ironic?

| fuzzer a răspuns (pentru plasticsmile):

"IRON MAN"**Cred că asta ai vrut să spui.

| plasticsmile a răspuns (pentru fuzzer):

Nu trebuie sa ma corectezi, este ok ce am intrebat

| fuzzer a răspuns (pentru plasticsmile):

Nu există întrebări, doar enunțuri la care nu le găsești răspunsul încă.

| plasticsmile a răspuns (pentru fuzzer):

Si pana la urma care este rostul tau in discutia asta?

| fuzzer a răspuns (pentru plasticsmile):

S-o încurajez pe domnița care pune întrebarea.Ce?! Nu e evident?

| plasticsmile a răspuns (pentru fuzzer):

Nu prea observ cum faci tu lucrul acesta.

| fuzzer a răspuns (pentru plasticsmile):

Nici eu, o să meditez asupra acestei chestiuni toată viața.

| plasticsmile a răspuns (pentru fuzzer):

Bravo

| corina000 a răspuns:

O sa te intrebe daca esti virgina, o sa te aseze pe masa, depinde pentru ce problema mergi, poate sa iti ia secretie pentru analiza.