| georgiana500 a întrebat:

Hey,tpu...scuze categoria...
Este obligatoriu sa merg si eu atunci cand se depune dosarul de inscriere la liceu?
Funda big grin

5 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Nu este neaprata sa te duci si tu este suficient sa se duca parinti.

| Captoresque a răspuns:

Hm, nu știu, eu acum 8 ani când m-am dus la liceu să-mi depun dosarul, m-am dus de una singură.

Dar din câte țin eu minte, nu cred că am făcut ceva ce nu putea face altcineva în locul meu, în cazul în care nu puteam să merg.

| d3men7zel a răspuns:

Prezenta parintilor da,winking nu trebuie neaparat si prezenta ta tongue fundahappy

| Alberto97 a răspuns:

Te trebuie sa mergi si tu sa semnezi nu stiu ce hartie si eu am facut-o azi

| dani0822 a răspuns:

Nu este obligatoriu, mama/tatal completeaza o cerere, o semneaza si o depune impreuna cu copia legalizata, foaia matricola... daca ramai la acelasi liceu nu trebuie decat sa completeze cererea si sa aduca copia legalizata.