| Albinuța767 a întrebat:

Pentru cei care merg la liceu și care sunt la liceu am o întrebare. Ce este nevoie pentru dosarul de înscriere la liceu?

Răspuns Câştigător
| NoctisFive a răspuns:

-cererea de inscriere
-cartea de identitate, certificatul de nastere in copie certificata in conformitate cu originalul de catre angajatul unitatii de invatamant investit cu astfel de competente
-adeverinta cu notele si media generala obtinute la E.N.
-foaia matricola pentru cls. A 5-a - a 8-a
-fisa medicala

4 răspunsuri:
| Jurca_Alex_2000 a răspuns:

Acte de identitate
Nişte recomandări din 5-8 (Întrebi la secretariat)
Acordul părinţiilor
Şi eventual, carnetul de elev.

| Albinuța767 explică (pentru Jurca_Alex_2000):

Chiar trebuie carnetul nu știu dacă îl am

| Jurca_Alex_2000 a răspuns:

Nu cred că neapărat, oricum, dacă nu-l ai poţi să pui cerinţă pentru unul nou. După care îţi rogi dirigintele/diriginta să ţi-l umple/confirme cu note.