| AvalohAlyn a întrebat:

La ora aceasta este confruntarea electorala dintre Mircea Geoana si Traian Basescu(Realitatea tv, Antena3, B1). Va intereseaza subiectul? Va doresc sa-l votati pe cel care merita, pe cel mai bun, pe cel care il vedeti voi cel mai potrivit in situatia jalnica din tara noastra.Numai bine.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce nu se intelege aici este dorinta a doua generatii de asi alege liderul.Omul nu prea are importanta, va sun sincer.Generatia trecuta se agata cu ultimele zvicniri, care intodeauna vor fi si mai puternice asupra unui muribund, de cea ce au trait ei.Inchipuitiva un xenofob care e pus in situatia sa dea fata cu strainii.Nu sucomba? Inchiuitiva un om care a fost indoctrinat toata viata cu minciuni.Cind da ochii cu adevarul, in mod sigur, va spune ca-i minciuna. Voi chiar credeti ca vor omul? Ia inchipuiti-va ca Geoana era independent, Oprescu avea multe voturi in fata lui.Hai sa vedem ce vrea tineretul. E mai simplu aici. Fug de toate ororile si falsitatile trecutului si bine fac.Au avut ocazia sa vada si altceva cea ce vechii generatii nu i s-a dat voie.

9 răspunsuri:
HepHap
| HepHap a răspuns:

Pai si eu iti doresc la fel, dar tu tot pe Geoana il votezi.

| AvalohAlyn explică:

Alllinna dar ce iti fac eu tie? eu cred ca ai mari probleme.Rezolva-le pana se agraveaza.

| JeSa a răspuns:

Buna!, Pro Geoana!, Pa, pa!

cami
| cami a răspuns:

Stiu, stiu, stiu, ma impart in 2. Bai, in seara asta e Super-Base (pelerina ii mai trebuie), l-a facut praf pe Geoana. Viva Basescuu!

| Beatrice a răspuns:

Sus Geoana!

| eyline a răspuns:

Dupa parerea mea pe niciunul din cei doi nu ii vad capabili sa schimbe situatia in care se afla tara noastra...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te votez pe tine daca ne lasi in pace! chiar mai multe voturi laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor la B1 tv Geoana are 20% si la Antene si "realitati" 80% laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@TigergeridAlan, imi cer scuze dar raspunsul nu era cu referire la tine ci la subiectul postat, sunt atat de satula de toate mizerle de la tv incat am dreptul sa vad si altceva, macar aici.