| SuperSaiyan4 a întrebat:

II un vecin care arunca urina de la caini pe teava de la balcon, unde trebuie facuta reclamatie pentru ca pute oribil.

3 răspunsuri:
| LostInHell55 a răspuns:

Cred ca la administrator/e. Sa discute cu el. 0.0

| Cerby a răspuns:

Ce lume nebuna.......incearca la politie

| Giuliano24 a răspuns:

WoW ciudata chestie... in fine du-te la administrator si reclama vecinul respectiv el ar trebui sa ia masuri in legatura cu locatarii blocului, daca nu va actiona cu nimic, apeleaza la drept-urile omului dar te sfatuiesc daca nu actioneaza administratoru du-te tu cu cineva(parintii) la vecin-ul tau si roagal sa numai arunce pe teava de la balcon daca nu vrea call Politia.