| Xshade a întrebat:

Salutare TPU!
Vi se pare ciudat sa se intample sa iesi dezbracat pe balcon si sa te vada vreun vecin? Ar putea face vreo reclamatie sau ceva?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pe proprietatea ta stai si dezbracat daca vrei

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca este vecină si o ai mică, da.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu e ciudat, e perfect normal

| Violleta2022 a răspuns:

De ce, esti exchibitionist?

| Xshade explică (pentru Violleta2022):

Nu dar prin casa mai umblu dezbracat si daca am nevoie sa iau sau sa duc ceva pe balcon nu prea am mereu chef sa ma imbrac la loc doar pentru acel ceva

| Violleta2022 a răspuns (pentru Xshade):

Atata vreme cat nu umbli in fundul gol pe geam sau prin balcon, ca sa se considere ca faci echibitionism, nu este nici o problema.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Violleta2022):

Da, unu îmi este Rușine sa mă expun, îmi place sa mă expun

| dullcat a răspuns:

Nu cred ca face nimeni reclamatie.Dar din bun simt pentru altii si pentru noi, e normal sa fim imbracati cand traim intr-o societate.In pesteri si paduri poti trai gol.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru dullcat):

De ce bun simt? balconul meu regulile mele, cui nu ii convine sa nu se uite

| dullcat a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Ce mentalitate de roman autentic.Probabil tu esti si din ala care in propria curte face ce vrea.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru dullcat):

Eu nu am absolut nici o problema dacă vecinii mei umbla dezbrăcați la ei pe balcon și isi flutura cocoșeii în fata mea

| anonim3247 a răspuns:

Unii făceau sex pe balcon noaptea că era extrem de cald în apartament și nu aveau aer condiționat.

| Mitzupitzu a răspuns:

Oh, nu! Este perfect normal! Eu duc gunoiul imbracat in chiloti!

| diDac a răspuns:

Mie imi place sa ma basesc in balcon