| Silwian a întrebat:

In America nu-i prima oara cand politia omoara oameni! De ce acum ...Atatea proteste? Atat de grave!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ei stiu mai bine

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

E inainte de campania electorala. Aia din conducere, in statul respectiv, sunt toti democrati. Trump este republican. Asa ca au gasit momentul. Altfel nu se explica de ce se protesteaza impotriva lui Trump si nu impotriva politiei! Mai mult, lor li s-au alaturat si fortele Antifa, o organizatie de extrema stanga, inrudita cu mascatii din 10 august 2018 care aruncau (la noi) cu pietre, fier, si mizerii umane.

| Legion7X a răspuns:

In America incă mai sunt urme de rasim de ani buni, contra negrilor. Nu au fost numai proteste ci ci s-a vandalizat, au fost sparte magazine de telefoane, haine brand etc.

https://youtu.be/pzVDUWqO4H8

Eu am vazut un film care a fost destul de interesant. Bazat pe rasism. Este 2019 Nu stiu daca l-ai vazut?

https://youtu.be/I3vwF6ZpyCM

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce? Pentru ca oamenii nu mai suporta.

| oz_1736 a răspuns:

O campanie de denigrare impotriva lui Trump, + ca Trump a facut niste modificari gen retragerea din OMS si altele.
Politica e organismul cel mai greu de inteles, fiindca nu stii cine cu cine e prieten